TENTOONSTELLINGS  AGENDA  2018/2019

De Edelzanger

Brummen/Dieren        Brummen    Clubgebouw                           13-14 Okt  2018.

                                                                  De Hazenkamp 22b Brummen                                                                            

Witropaka;                           Duiven      Schietver; De Roos.               09-11 Nov  2018.

                                                                  Visserlaan 37 Duiven.

Rhedense Vogelvrienden; Rheden     Clubgebouw Rheden.            16-18 Nov  2018.

                                                                                        Mauritiusstraat 58 Rheden.

Tropenlust;                              Wehl      Zaal van Uhm.                         17-18 Nov  2018.

                                                                  Grotestraat 11 Wehl.

Gevleugelde Vrienden;           Velp      Voormalig Schoolgebouw.    17-18 Nov  2018.

                                                                   Schoolstraat 12 Velp.

Ons Genoegen;                     Didam      Zaal Luiking.                             23-25 Nov  2018.

                                                                   van Voorstweg 1 Didam.                      

                                                                                                                                                        

Regio Vogelvrienden;        Doesburg  Tuincentrum Bloemendaal.   23-25 Nov 2018.

                                                                   Rijksweg 14  Drempt.

De Vogelvriend                     Zevenaar  P.V Ons Genoegen.                10-11 Nov 2018.

                                                                   Dahliastraat 1a Zevenaar.

                              

Vogeleiland;                              Lobith   Zaal Schipperspoort.               01-02 Dec 2018.

                                                                   Dorpsdijk 30  Lobith.

Intropaka;                     s ’Heerenberg  De Peer.                                    17-18 Nov 2018.

                                                                   Emmerickseweg 1 s’Heerenberg.

District-Gelderland;               Huissen   Sporthal De Brink.                   13-15 Dec 2018.

                                                                                          De Brink 8 Huissen.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Mondial;                                    Zwolle   IJsselhallen.                               10-13 Jan  2019.

                                                                                         Rieteweg 4 Zwolle.

 

Dit een uitgave van het Regio secretariaat Rijn en IJssel.

 

Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.